"Єдине, що потрібно
для тріумфу зла
- це щоб хороші люди
нічого не робили"

флаг Укр    флаг Рус    флаг Eng
Громадська організація
Громадська організація
"Рух В Єдності Сила"
"Рух В Єдності Сила"
Г.О."Р.В.Є.С."
Сторінка Політичних статей членів громадської організації
«Рух В Єдності Сила»

контактний телефон   Громадської Організації Рух В Єдності Сила   360-16-14       8(067) 194-46-65       8(094) 924-86-14   контактний телефон   Громадської Організації "Рух В Єдності Сила"   360-16-14       8(094) 924-86-14       8(067) 194-46-65   контактний телефон   Громадської Організації "Рух В Єдності Сила"    360-16-14       8(067) 194-46-65      8(094)924-86-14    контактний телефон   Громадської Організації "Рух В Єдності Сила"   360-16-14        8(067) 194-46-65      8(094)924-86-14    контактний телефон   Громадської Організації "Рух В Єдності Сила"   360-16-14        8(067) 194-46-65      8(094)924-86-14    контактний телефонГромадської Організації   "Рух В Єдності Сила"       360-16-14       8(067) 194-46-65       80949248614контактний телефон   Громадської Організації "Рух В Єдності Сила"    360-16-14       8(067) 194-46-65       8(094)924-86-14    контактний телефон   Громадської Організації "Рух В Єдності Сила"    360-16-14      8(067) 194-46-65      8(094)924-86-14У активних людей давно назріло питання чи можна і як змінити щось на краще в нашій країні коли політичні партії які повинні займатися політичною діяльністю на благо своєї держави і народу прогнили і стали бізнес проектами.
На сьогоднішній день всі без винятку політичні партії створені під так званого лідера.
Всі політичні партії до виборів говорять голосуйте за нас ми знаємо як змінити життя на краще.
Але як тільки вони дориваються до мало Мальської влади миттєво забувають про свої передвиборчі обіцянки, більше того вони забувають про народ.
І відповідно дійшло до того що люди зневірилися в партіях а на виборах голосують за так зване менше ЗЛО

Настав той переломний момент коли треба нарешті зрозуміти що меншого зла не існує, собі і своїм дітям ми повинні створити життя не з меншим або більшим злом а те на яке ми заслужили.

Стародавні китайські філософи говорили: «Кожен народ заслуговує свого правителя».

Сьогодні битуе думка що в Україні немає лідера за яким пішов би народ.
Ми говоримо той лідер за яким дійсно пішов би народ і в вогонь і в воду, повинен народиться в активному суспільстві, інакше з'явившись в пасивний суспільстві лідер, буде народ використовувати у своїх меркантильних цілях, розуміючи що ошуканий їм народ максимум на що здатний це образиться на чергового пройдисвіта, «мовляв і цей обдурив а ми йому повірили»

Так що ж, немає виходу? запитаєте ви.
Вихід є, ми самі повинні взятися за побудову нашої з вами держави.
Ми повинні визначати і вибирати, хто буде при владі.
Ми з вами повинні обирати депутатів з нас з вами тобто з народу, тільки такий депутат має право називатися народним і тільки обрана активним суспільством влада буде служити своєму народу, тому що будуть знати що вони не князі а слуги яким народ делегував частину своїх повноважень.
Таке суспільство де керівні пости займає найбільш здібні люди не залежно від їх соціального походження і матеріального становища називається МЕРІТОКРАТІЯ

Тільки Мерітократичної форма правління є основа розвитку будь-якої держави.

Марк Туллій Цицерон говорив:
Немає більш спотвореній форми правління як та коли він багаті вважаються найкращими, а й полновладіе натовпу призведе до невиправним наслідків.


Що таке політична партія і що вона собою являє?

В первинному, ідеальному стані партія являє собою об'єднання людей, зорганізованих з метою просування своїми потугами национальних інтересів, кируючись деякими специфічними принципами, відносно яких всі вони дійшли згоди.
Членами партій є люди з однаковими політичними поглядами і цілями.
Кожна партія прагне до здобуття політичної влади, задля реалізації своєї програми.
З часом старі поняття почали перетворюватись і значно змінились.
Партії створюються з метою реалізації приватних ітересів в політиці основних її членів, за рахунок зусиль
активістівт, потреби яких реалізує керівництво, здійснюючи це, зазвичай, з державних ресурсів і темних доходів.
Найнебеспечніші часи в еволюції партій почались із потраплянням в політику великого бізнесу і криміналу.
Величезні капітали кладуться заради можливості лобіювати власні інтереси на державному і законодавчому рівні, мати недоторканість і бекарність, можливість робити будь-які протиправні дії.
Все це , в свою чергу, призводить до катострофічних наслідків у функционуванні держави і житті суспільства.
Все це ми спостерігаємо на прикладі нашої держави.
Тотальне перетворення України і її населення на механізм заробляння статків і безмежне збагачення привилейованих
груп, які методами тиску, підкупу, примусу впливають на всі рівні влади,з метою тотального контролю у сферах політики, фінансів, державних рисурсів, у правоохоронній, судовій сфері тощо.

Тотальна корупція-головна причина, що призводить до зубожіння населення і відповідно до його морального розкладу, деградації суспільства.
Перед людиною постає тільки одна думка, як і за рахунок чого прогодуваті себе, і свою родину.
Такою людиною легко маніпулювати: підкуп, обман, ложні переконання-все це досить добре діє у теперішньому суспільстві.
Куплені мітинги і демонстрації, продаж голосів на виборах, відверта брехня і наклепи деяких журналістів і з.м.і.; через ці ганебні явища ми своїми руками руйнуемо державу!
Занепад культури, моральності, духовності, патріотизму і освітченості веде до краху держави!
Слабка нація-слабка держава!
Слабка держава-спокуса зазіхнути на її суверенітет!
Замислимося- чи здатні теперішні політики змінити ситуацію на краще? Можливо, але лише для того, щоб надалі зберегти свої позиції.
Наврядше пройдуть необхідні реформи і зміни необхідні державі і суспільству громадського тиску на всі державні органи влади.
Громадяни своїми руками і розумом мають побудувати сильну, социальну державу з нормальними эвропейськими принципами!
Саме для цого і необхідні об'єднання громадян в організації і рухи, щоб контролювати дії влади, вимагати від неї додержання законів і конституції.
Щоб діти мали змогу мати нормальну освіту, добре здоров'я і патріотичне виховання!
Все це і є складовими сильної держави, яку поважатимуть в Світі.
                                                   (Євгеній Шиденко)


Демократія і громадянське суспільство.

В теперішній період абсолютної нестабільності держави і державної влади,
бездіяльності і повного відмежування їх від суспільства, гостро постае питання перед громадянами - яким чином можно змінити ситуацію, за рахунок чого людина може впливати на напрямоки розвитку державної політики, економіки?
Яким чином можливо вільно, в межах правового поля, формувати і розвивати бизнес,
не відчуваючи непомірного тиску збоку держави, мати нормальний социальний захист, мати реальні,
ані дикларовані, права і свободи, контролювати розподіл бюджетних коштів, адже це спільні діржавні кошти, тому знати скільки і куди вони витрачаються не просто наше право, а наш обовьязок. То поглянемо, а чи демократична наша країна, як нам розповідають, чи нам просто замилюють очи гарним словом?
Демократія-це в першу чергу, практичне дотримання верховенства права і закону, приорітетність прав людини перед правами класовими і партійними.
Також демократична держава не може нормально розвиватися, коли не існує нормального взаємопорозуміння між державою і суспільством, якщо не беруться до уваги інтереси більшості і ігноруеться права меншості. Дуже важливим елементом демократіі - є можливість громадян в управлінні державою,і через це вирішувати ряд своїх важливих питань.
Це означає, що в демократичному суспільстві люди можуть вільно здійснювати самоврядування на місчях, обирати і бути обраними до рад будь-якого рівня. На місцевому рівні обирати за мажоритарної системи, коли управління надаеться місцевій компетентній людині, яку обрала більшість,
на яку можно мати реальний вплив і в разі необхідності відкликати з посади.
В такому випадку виборці стають не об'єктом а суб'єктом політики, тобто впливають на політичний процес.
Також важливим аспектом демократіі є можливість і бажання громад до самоорганізації у політичні рухи і організації, різної направленості, спілки для колективної реалізації спільних прав і інтересів.
Це є нормальна світова практика, яка майже відсутня в Україні.
Як вказано вище, принцип більшості в демократичному суспільстві не є обсолютним.
Не можно ігнорувати право меншості, право опозиції.
І ті і інші мають рівні права і можливості, це є необхідним! В історії є багато прикладів, коли більшість підтримувала неправильні, іноді згубні рішення, в силу різних причин: неправильної інформованості, пропаганди і т.і.
Оцінюючи ситуацію в Україні все меньше помічаються справжні рпинципи демократіі, бо демократія- це не свавілля, не безлад і вседозволеність, а беззаперечне дотримання прав і законів всіми суб'єктоми держави.
Виникає природне питання, яким чином побудувати демократичну державу практично?
Самоорганізації і розбудова громадянського суспільства – це прямий шлях до народовладдя.
Держава завжди розвивається по мірі розвитку її суспільства. Наскільки розвинене, освітчене, виховане, моральне, консолідоване і т.і. суспільство - току воно має державу. Немає нічого нового, необхіна консолідація осіб, що в міру своїх здібностей можуть компетентно тиснути на владу, обмежувати її дії, униможливлювати її бездіяльність згідно до законодавства, виражати свої інтереси, захищати свої права.
Громадянське суспільство - є тим інструментом, за допомогою якого будуеться демократична, социальна, правова держава.
Якщо держава не відчуває тиску збоку громадянського суспільства, яке має контролювати політичну владу, вона перестає правильно розвиватися і втрачає принципи демократії, порушуючи права і свободи громадян.
Тому, поки українське суспільство не почне самоорганізовуватись і колективно захищати свої законні права, і вимагати додержуватись законів владу всіх рівнів, наша ситуація ніяк не покращиться.
Все в наших руках, достатньо тільки мати бажання творити зміни і брати на себе відповідальність!
                                                   (Євгеній Шиденко)
Голова Комітету Г.О. «Р.В.Є.С.» Галушко Володимир Анатолійович

From Wikipedia, the free encyclopedia

Rambler's Top100 Яндекс цитирования

 

Новини
Самозахваты земель в Крыму узаконены не будут.Об этом заявил премьер автономии Василий Джарты в интервью....


Ряд известных российских блогеров задались вопросом законности полета премьер-министра РФ Владимира Путина на противопожарном самолете МЧС Бе-200, который он совершил над рязанскими лесами 10 августа....


У фракції НУ-НС розкритикували заяву прем'єр-міністра Криму Василя Джарти про намір зробити російську мову регіональною у автономії."Я роблю паузу, щоб не заматюкатися" - відповів "нунсівець" Ярослав Кендзьор на прохання Gazeta.ua прокоментувати відповідні наміри "регіоналів"....


Кабинет министров Украины вскоре может уволить очередного высокопоставленного чиновника. По информации источника «Обозревателя» в Кабмине, заместитель министра Кабинета министров, правительственный уполномоченный по вопросам антикоррупционной политики Андрей Богдан подал представление на увольнение главы Государственного комитета Украины по....
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "Рух В Єдності Сила"